Facts About gumičky na koňskou hřívu Revealed

  Přejít k hlavnímu menu  

Cookies jsou malé textové soubory, které mohou být používány webovými stránkami, aby učinily uživatelský zážitek více efektivní.

2017-08-18T14:18:04.247+02:00Mořská panna Když u mne byli předevčírem Andělka s Matějem, byli zvědaví, "co mám zase zajímavého v počítači". Chodí se mi sem dívat na hračky, které si střádám na pinterestových nástěnkách. Otevřela jsem jim nástěnku s přívěsky a Andělka tam objevila maličkou mořskou pannu, kterou by moc potřebovala. Matějovi se nejvíc líbil přívěsek ve tvaru oka, tedy "vypadlého".Včera byly děti celý den s maminkou a tátou, a já jsem měla čas se jejich přáním chvilku věnovat.Návod na mořskou pannu je zdarma na Ravelry a je velice jednoduchý. Ale práce mi zabrala celé odpoledne a prsty pořádně bolely z těch maličkých komponentů.

2018-05-30T22:31:forty three.241+02:00Medvědi na plážiBlíží se Mezinárodní den dětí a já jsem si říkala, co bych těm vnoučátkům uháčkovala... Slíbila jsem jim dodělat velikou c2c deku, která imituje domeček Professional panenky. Jenže práce na ní mi nějak vázne, je to obrovský projekt, a tak jsem hledala raději něco Guysšího, co bude hotové hned.Našla jsem právě probíhající CAL Joanity Theron, designérky z dalekého Kapského Města. Jenže jsem nemohla čekat, až celý CAL skončí! Naštěstí jsem objevila návod z roku 2016 na Ravelry - nyní bude sice postupně aktualizován a doplněn, ale já jsem si přidala sama spoustu drobných doplňků, a jestli se budou medvědi dětem líbit, ještě nějaké nové doplňky přidáme.A tu jsou jednotliví medvídci se svými plážovými nezbytnostmi. Ten první, světle hnědý, je pro Andělku. Má bílé šaty s růžovou kytičkou a světle fialkové bikinky. Na tašce jsem se snažila o žlutý "tapestry" vzorek. Na bílém plavacím kruhu jsou růžové a zelené puntíky.

Jess honí Míšu, Míša honí Jess a naštvaný Tom se mazlí, protože dostal ránu od ohradníku a má drbací náladu

V případě, že výše uvedeného dosahuje více obchodů zároveň, vybereme až čtyři obchody systémem PPC biddingu.

2017-08-16T13:25:34.525+02:00Hippie koníkMusela jsem si zase jen tak udělat radost rychlým a veselým projektem. Stále hledám nové typy panenek Professional mrňata na spaní, ať ve varietyě malých deček, nebo tělíček bez výplně. Už jich mám pěknou řádku na své pinterestové nástěnce a nejraději bych udělala všechny!Tentokrát to vyhrál koník se zajímavým a zcela originálním výrazem. Návod je ke koupení na Ravelry.V původním návodu má koník bílé bříško. Já jsem ho udělala celého hnědého (koně přece bílá bříška obvykle nemívají) a bílé má jen punčošky na zadních nožkách. Kopýtka jsem pěkně vytvarovala a na zadní přišila stříbrné podkůvky. A aby nebyl koník až tak docela get more info jednobarevný, olemovala jsem spodní část tělíčka zelenou řádkou pevných sloupků a přišila jednoduché kytičky.

Lucinka totiž miluje miminka. Také to bylo to první, co ji na zajíčkovi zaujalo a hned to konzultovala s tetou Ladou, která čekala narození svého miminka každým dnem.Zaječí miminko má na jedné straně očka otevřená a na druhé zavřená a může být u mámy v kapse, nebo volně. Lucinka s oběma spinká v articleýlce...

2018-02-10T20:34:58.336+01:00VlňáčkyNa Štědrý den jsem pod stromečkem našla tři přadvertýnka vlny s lístečkem, že jsou na vlňáčky pro miminko, které by se u nás mělo narodit v dubnu. Dárek mne potěšil, jako všechna klubíčka, co kdy dostanu. Jenže co jsou to ty vlňáčky? Bylo mi vysvětleno, že jsou to plenkové kalhotky z pravé ovčí vlny, která je bez úpravy superwash a má tedy vysoký obsah lanolinu. Ten lanolin nepropustí moč z plínky - slouží tedy jako jakýsi přírodní igelit. Hm, fajn. Ale jak mají takové vlňáčky vypadat a jak na ně? Modely, co jsem našla na českých pletacích a háčkovacích webech, se mi moc nelíbily. Tak jsme museli zjistit, jak se vlňáčky řeknou anglicky, abych je našla i jinde.

Je maličká, tak do kočárku (65 x seventy five cm). Je háčkovaná metodou c2c, na šířku má forty three čtverečků, na výšku 50. Lem je z osmi řadvert krátkých sloupků háčkovaných za zadní nitku. První řada je bílá za obě nitky - tou se srovnají všechny nepravidelnosti vzorku. Poslední řádka je tmavě petrolejová, která lemuje i postavičku myšáka. Všechny příze jsem našla doma v zásobách jako nespotřebované zbytky klubíček z jiných projektů, takže jsem výjimečně nemusela utrácet za nákup nové příze.Obrázek myšáka jsem objevila na Pinterestu - bohužel autora jsem nedohledala, odkaz nefunguje. Už přemýšlím o další kombinaci barviček, myšák byl hodně závislácký.... Je tu jen malý počet barev a velké jednobarevné plochy, takže se příze nemotají do sebe a práce pěkně přibývá. Snad myšáček potěší i nějaké to dítko v kočárku...

Chcete vědět o našich slevových akcích a novinkách v sortimentu jako první? Přihlaste se k odběru novinek e-mailem!

Povedlo se! Objevila jsem návod zdarma na krásné pletené, pak ještě jeden placený také na pletené, a nakonec i jeden (zase placený) na háčkované. Hned jsem návody zakoupila a mohla jsem se pustit do práce. Tu je výsledek:Tohle jsou první, maličké, velikost S. Úplně bezešvé a hlaďoučké, měkoučké, pružné.Tyto jsou stejně velké, jen z jiného klubíčka.Třetí, z třetího klubka, jsou o maličko větší, na 3 měsíce, a mají trochu jiný lem nohaviček.A tady jedny háčkované pro novorozeňátko - vypadají jako cyklistické. Jsou pevnější, ale pružné.A ze všech zbytečků další větší pletená kaťata. Postup je jednoduchý, za dva večery byly kalhotky hotové.Tady jsou všechny vlňáčky pohromadě. Ze tří přadýnek jsem udělala patery kalhotky. Tak doufám, že je miminko náležitě využije.

Věděli jste, že nás můžete sledovat i na instagramu? Ačkoli je instagram v angličtině, věřte, že mé angličtině porozumíte a pokud ne, existuje ještě google překladač

Ergonomická rukojeť kartáče snižuje namáhání zápěstí. PVC trny umožňují snadné rozčesávání hřívy bez nadměrného vytrhávání žíní. Povrch má protiskluzovou úpravu. Všechny výrobky OSTER mají vysokou životnost. Délka: 23cm.

K mé neaktivitě - ve čtvrtek dělám zkoušky v vehicleškole a u koní jen relaxuji a jsem z toho už úplně na palici. Tak mi ve čtvrtek držte palce a abyste se měli na co těšit, tak už jsem sestříhala Request video, které vyjde snad do konce týdne!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *